Акція від Magnum: автозапуск у подарунок.

З приходом прохолодної погоди кожен автовласник зустрічається з необхідністтю додаткового часу для прогріву двигуна та салона автомобіля перед поїздкою. На справді може бути інакше. Багато автовласників вже оцінили зручності автоматичного запуску двигуна, коли власник автомобіля починає рух в автомобілі з комфортною температурою та без очікування прогріва двигуна.

Тільки в листопаді 2017 року кожен покупець сигналізації Magnum отримує автозапуск на автомобіль у подарунок. І якщо інколи автовласника зупиняла вартість обладнання для запуску двигуна в обмін на відчуття комфорту, то сьогодні компагія «МСС Україна», виробних охоронних ситсем Magnum, вперше запускає унікальну акцію, пропонуючи охоронну систему Magnum M 840 с функцією автозапуску двигуна за ціною моделі M 830 де вказана функція відсутня.

Тільки в листопаді 2017 року дві моделі безбрелкових систем с запуском двигуна та без запуску двигуна коштують автовласникам однаково.

Скористуйтесь унікальною пропозицією від Magnum та підготуйте свій автомобіль до зими, подаривши собі комфорт у користуванні.

Серед лічених переваг Magnum M 840 також повідомлення власника автомобіля про тривожні випадки по телефону, зручне керування охороною автомобіля з мобільного додатку по GPRS, можливості підключення GPS модулю для визначення місцезнаходження автомобіля.

Зима 2017 -2018 обіцяє бути рекордно холодною, але не з Magnum.

З Magnum Ви отримаєте комфорт автоматичного та дистанційного запуску двигуна та економію коштів до новорічних свят.

Акція діє до 30 листопаду 2017 року. Запитуйте та придбайте Magnum в автосалонах та в дилерській мережі виробника