Доступне оновлення мікропрограми (v1.0.12)

Компанія «МСС Україна» пропонує чергове оновлення мікропрограми для охоронних систем Magnum M 10, M20, S 10, S 20. Які нові функції та можливості передбачені у 12-й версії програмного забезпечення:

  • Реалізовано налаштування сповіщень про статуси охоронної системи через мобільні додатки «Magnum GSM Car Alarm System». Власник авто тепер може самостійно дуже просто через мобільний додаток налаштувати сповіщення за власними бажаннями. При спрацюванні тривоги, при розряді акумулятору або при кожному знятті з охорони, власник автомобіля може за особистими налаштуваннями обирати як зручно його проінформувати у всіх можливих комбінаціях СМС та (або) голосового повідомлення. Коригувати час короткого дзвінка при знятті з охорони відтепер значно легше – просто задати час в додатку. Власники авто, які мали бажання отримувати інформування про спрацювання попереджувальних зон датчиків – відтепер також просто налаштовують яким чином це відбувається (СМС або голосовий зв’язок). Регулювання суми коштів на рахунку мобільного оператора, при досягненні якої автовласник отримає нагадування про необхідність поповнення рахунку для безперебійного зв’язку з автомобілем. Для тих, хто використовує автоматичний чи дистанційний запуск двигуна маємо можливість повідомлювати автовласника за допомогою СМС.
  • Забезпечена можливість валідації (ідентифікації) власника для дозволу поїздки за допомогою штатних кнопок автомобіля, які видимі через CAN шину автомобіля. Все дуже просто перед поїздкою власник автомобіля натискає певну кількість раз на визначені штатні кнопки та у визначеній комбінації і саме після цього отримає дозвіл на поїздку. Якщо за кермо сів зловмисник або не уповноважена власником особа, що не знає секретних комбінацій натискань, — двигун не буде запущено, а поїздка неможлива.
  • Вдосконалено алгоритми блокування двигуна з наданням можливості введення ПІН коду власником. Два незалежних алгоритми блокування значно ускладнює можливості угону автомобіля, адже якщо зловмисник нейтралізує перше блокування (наприклад по запалюванню) то має стикнутися з блокуванням у незручний для нього час (наприклад на початку руху)
  • Реалізовано алгоритм роботи входу Зона 1 та Зона 2 для встановлення додаткових датчиків сторонніх виробників
  • Оптимізовані алгоритми роботи у випадку глушіння GSM сигналу, гарантоване отримання СМС повідомлення про час використання пристрою для глушіння після відновлення зв’язку
  • Оптимізована робота датчиків при відкритті багажнику для запобігання помилкових спрацювань
  • Інші незначні роботи по оптимізації якості зв’язку та алгоритмів дії сигналізації у різних випадках та на різних автомобілях.

Для установників охоронних систем Magnum ми забезпечили такі самі алгоритми повернення до заводських налаштувань які були в попередніх версіях охоронних систем
(запалювання/двері/капот, або через кнопку «Валет»)
Ми продовжуємо вдосконалювати наші охороні системи для зручності у користуванні та встановленні. Слідкуйте за нашими новинами.