Доступне оновлення мікропрограми (v1.0.9)

Компанія «МСС Україна», виробник охоронних систем Magnum починає новий 2018 рік з приємної новини. Чотири моделі охоронних систем Magnum M10, M20, S10, S20 отримали ще більше функцій для зручного та ефективного користування.

Що саме зручного та корисного ми пропонуємо нашим клієнтам в 9-й версії ПО :

  • Відтепер за допомогою функції Bluetooth забезпечено швидке та зручне програмування всіх параметрів охоронної системи. Програмування параметрів по Bluetooth відбувається за допомогою мобільного додатку Magnum Installer як при встановленні системи,що безумовно буде зручно для установників охоронних систем, так і в оперативному режимі користування. Кількість параметрів, які налаштовуються при встановленні залежить від складності установки на автомобіль та кількості функцій замовлених власником автомобіля. І якщо раніше таке програмування вимагало великі витрати часу, додаткові дротові під’єднання інколи навіть додаткове обладнання ( програматор) то зараз процедура зручна та швидка ( 5-10 хвилин) зі смартфону*. Більше того налаштування в системі установник відслідковує в он-лайн режимі при зв’язку системи з додатком по Bluetooth.

Параметри які інколи змінює власник автомобіля — ПІН код доступу, секретний ключ шифрування даних, телефони для інформування СМС та голосовими повідомленнями, налаштування датчиків, налаштування запуску двигуна для підігріву чи охолодження двигуна та інші налаштування користувача для безпеки та комфорту. Для користувача вхід в режим програмування раніше вимагав особливих знань та навичок, тому більшість користувачів зверталися за допомогою до установника, тепер разом з Bluetooth  особливі знання та навички не потрібні. Споживач має можливості швидко та самостійно внести зміни до таблиці налаштувань.

Наступним кроком до зручностей буде додаток для програмування з комп’ютера (ноутбука) з Bluetooth  через Desktop додаток.

  • Також для зручності та на вимогу деяких наших партнері в забезпечена можливість зчитування будь якого параметру системи за допомогою СМС запиту, реалізовано підтвердження на 1-й номер СМС прийняття нового параметру при програмуванні через СМС
  • Реалізовано управління пусковим підігрівачем через мобільний додаток ( в мобільному додатку з’явилась кнопка управління та індикація стану підігрівача. Для установників буде приємною новиною що реалізувати цю функцію керування підігрівачем можливо як через CAN модуль так через додатковий аналоговий вхід вихід (preheat)
  • Відтепер навіть в slave режимі охорона система дозволяє забезпечити запуск та глушіння двигуна через три кратне натиснення кнопки штатного брелоку
  • Також виконано чисельні пропозиції наших клієнтів та установників щодо забезпечення зручностей як при встановленні так і при користуванні охоронною системою в різних режимах. Виправлені неточності у відображені деяких параметрів системи через мобільний додаток.

Щоденно маркетинговий та конструкторський відділ компанії виробника працює над тим щоб наша продукція  отримувала реальні конкурентні переваги в забезпеченні охорони для автовласників та спеціалістів електриків, які працюють разом з нами. Слідкуйте за нашими новинами та купуйте справжню українську продукцію для захисту автомобіля.

* — Підтримується операційна система Android.