Новий Магнум Інсталер

В сучасному світі електронних пристроїв  читати великі друковані інструкції не популярно. Тому  ми і  створили в Магнум Інсталер  інтерактивне меню. Для установників тепер достатньо увійти в режим програмування та з’єднатися  з сигналізацією через блютуз, а далі просто відповідайте на відповіді Магнум Інсталер на зрозумілій мові – результатом Ваших відповідей будуть налаштування в таблиці програмування.

Які відповіді задає Магнум Інсталер:

  • Чи буде використовуватися турботаймер?
  • Чи буде використовуватися дистанційний запуск двигуна?
  • Чи буде реалізоване блокування двигуна?
  • Чи буде використовуватися управління додатковими каналами?
  • Чи буде управління через мобільний додаток?

Далі в діалоговому вікні введення  реального часу, режими доступу, телефони для сповіщення по СМС та в голосовому режимі, налаштування яким чином сповіщати  власника транспортного засобу про тривожні  ситуації, налаштування для зв’язку через Інтернет по додатку, налаштування датчиків та  інша  необхідна інформація

Вже після встановлених параметрів у мобільному додатку можливо бачити призначення виводів джгутів відповідно до налаштувань. Додаток передбачає збереження Ваших налаштувань для швидкого їх відновлення.

Програмування  відбувається швидко через Блютуз з’єднання . Для програмування достатньо смартфону з ОС Андроїд, або персональний комп’ютер з Блютуз адаптером  2.0

Для того щоб отримати переваги нового Магнум Інсталер оновіть свою версію на мобільному через Play Market або встановіть її на свій  смартфон.

Обирайте мову  зручну для спілкування. Вибор мови в додатку відповідно до Ваших мовних налаштувань у смартфоні.

Посилання для завантаження: Magnum Installer