Оновлення сайту моніторингу для спостереження за транспортом

Компанія МСС Україна постійно аналізує звернення споживачів до служби технічної підтримки та до відділу гарантійного та сервісного обслуговування . Результатом такого аналізу є завдання на програмні покращення конструкторському бюро та програмістам компанії, які і здійснюють бажання споживачів. В грудні 2017 року ми пропонуємо оновлений функціонал нашого сайту моніторингу транспорту . Головний акцент був направлений на дружній інтерфейс користувача, всі функції якого повинні бути легкими до пошуку та інтуїтивними для розуміння. І це була головна мета при створенні структури сайту. Особливу увагу приділили також розділу «Допомога» , де максимально зібрана вся корисна та необхідна інформація для налаштування та вирішення головних питань користувачів.. Традиційно кожна зміна супроводжується оптимізацією показників роботи системи моніторингу в умовах « слабкого» Інтернету.

В грудні 2017 з конвеєра МСС також зійде нова партія трекерів у тому ж модельному ряду, але з оновленою елементною базою, що позволяє в черговий раз покращити якість зв’язку GSM /GPRS та GPS. Для фахівців по встановленню приємним покращенням в моделі 500S буде два додаткових ( всього 4) універсальних входи з програмованою полярністю та можливістю під`єднання резистивного датчику з контролем на розрив.

Трекери Magnum та безкоштовна система моніторингу GPS стали ще привабливішими для користувачів. Контролюйте рух вашого транспорту зручно та економно разом з Magnum.